فرم استخدام و پذیرش نمایندگی

شرکت ویرا پیشتازان ساتراس به منظور جذب نیروی انسانی و واگذاری نمایندگی های فروش آنلاین خود در کل کشور نیرو مورد نیاز را در ردیف های شغلی زیر جذب می نمایید.

با توجه به علاقه مندی خود یکی از شغل ها و نمایندگی ها زیر را انتخاب کنید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید سوالات متداول را مطالعه کنید در صورتی که ابهام یا سوالی بود از طریق چت آنلاین در همین صفحه یا مشاوره آنلاین واتس اپ اقدام کنید.

سوالات متداول
 • شیوه کار و همکاری به چه شکل می باشد؟

  کار در 5 ردیف شغلی مختلف به صورت دور کاری و آنلاین می باشد.

 • آیا نیاز به تخصص خاصی هست ؟

  تخصص خاصی نیاز نداره صرفا شما با اینترنت آشنا باشید کافی هست آموزش های لازم بعد از واگذاری نمایندگی به شما داده خواهد شد

 • میزان درآمد و حقوق چگونه می باشد؟

  میزان درآمد شما کاملا بستگی به میزان فعالیت و فروش شما دارد و درصدی می باشد به جز ردیف شغلی 5 که تمام درآمد آن متعلق به شما می باشد.

 • پس از ثبت نام چه فرایند طی می شود ؟

  پس از ثبت نام یک پنل کاربری به شما داده می شود و یک شماره پرسنلی صادر می شود و بین 3 تا 5 روز با شما ارتباط خواهیم گرفت جهت شروع کار و واگذاری نمایندگی انتخابی شما

 • آیا آموزش به ما داده می شود؟

  بله با توجه به انتخاب ردیف شغلی مورد نظر در زمان واگذاری آموزش های لازم به صورت ویدیویی - متنی داده می شود

 • آیا مشکلی یا سوالی داشتم چگونه مطرح کنم؟

  در صورتی که سوالی یا مشکلی داشتید می توانید از طریق واتس اپ - چت آنلاین - ارسال تیکت مطرح کنید ضمن اینکه با پشتیبان تخصصی هم با توجه به ردیف شغلی مورد نظر در اختیار شما قرار خواهد گرفت

 • آیا برای ثبت نام باید هزینه ای پرداخت کنم ؟

  تمامی نمایندگی های فوق شامل تحویل سایت اصلی - پنل مدیریت - اپلیکیشن اندروید - آموزش - پشتیبانی
  می باشد و به جز نمایندگی ساتراس وب که ثبت نام در آن هیچ هزینه ای ندارد سایر نمایندگی ها شامل هزینه اندکی جهت تولید اپلیکیشن - کانفینگ سایت - پشتیبانی - آموزش می شود.

 • در ردیف های شغلی زیر دقیقا چه کاری رو ما باید انجام بدیم ؟

  ردیف شغلی 1 : نمایندگی ساتراس وب
  در این روش شما عملا نمایندگی فروش همین سایت فعلی که درون آن هستید را خواهید گرفت ساتراس وب شرکت ویرا پیشتازان ساتراس برای ایجاد رقابت خدمات طراحی سایت - اپلیکیشن - سامانه پیامکی - آموزش - هاست - دامنه رو در اختیار مشتری قرار میدهد با قیمت فوق العاده رقابتی 550 هزار تومان شما به ازای هر سفارش که مشتری از طریق پنل شما اقدام کند و سفارش طراحی سایت دهد ، بین 30 تا 50 درصد از مبلغ را به شما تعلق خواهد گرفت ، لازم بذکر می باشد آموزش های لازم جهت فروش و تبلیغات به شما داده خواهد شد.

  ردیف شغلی 2 :نمایندگی فروشگاه اینترنتی کالا
  در این روش به شما یک سایت فروشگاهی با نام دامنه دلخواه شما همراه اپلیکیشن اندروید خواهیم داد با کالاهای آماده در دسته بندی های مختلف ، اموزش های لازم هم خواهیم داد و صرفا شما جذب مخاطب میکنید برای سایت خودتون و هر کسی از فروشگاه شما خرید کنن همکاران در شرکت تابع محصول را برای مشتری ارسال میکنن و کمیسیون شما واریز خواهد شد عملا تامین کالا - ارسال - پشتیبانی با همکاران در شرکت می باشد و صرفا شما از طریق سایت خود تبلیغات و فروش میکنید

  ردیف شغلی 3 : نمایندگی سامانه پیامکی و تبلیغات
  در این روش به شما یک سایت سامانه پیامکی با نام دامنه دلخواه شما همراه اپلیکیشن اندروید با آموزش های لازم و پشتیبان تخصصی برای اینکار در اختیار شما قرار خواهیم داد در این روش خود شما عملا یک نمایندگی تام الاختیار که هم میتوانید نمایندگی واگذار کنید ، تبلیغات انبوه پیامکی سفارش بگیرید با امکانات خاص و ویژه - خط های ویژه بفروشید - از شارژ هر مشتری که در سامانه اتفاق می افتد سود کنید و در کل در این روش راه های سود کردن و رسیدن به درآمد زیاد هست که در آموزش ها گفته خواهد شد.

  ردیف شغلی 4 : نمایندگی سامانه شارژ سیم کارت ، پرداخت قبض
  در این روش یک سایت و اپلیکیشن اندروید با نام و لوگو دلخواه شما برای خدماتی مثل فروش شارژ انواع اپراتورها ، پرداخت قبوض ، خرید گیفت کارت و .... که هر فردی که در سایت یا اپلیکیشن شما عملیاتی انجام دهد سود ان به حساب شما واریز خواهد شد.

  ردیف شغلی 5 :نمایندگی مستقل و اختصاصی فروشگاهی
  در این روش به شما یک سایت فروشگاهی کاملا مستقل خواهیم داد که شما مجاز هستید هر محصول یا خدماتی که دوست دارید در آن به فروش برسانید همراه با اپلیکیشن اندروید با نام دامنه اختصاصی دلخواه شما در این روش 100 درصد سود فروش و درآمد از آن متعلق به شما هست و تمام مسولیت سایت به عهده شما می باشد صرفا ما بستر کار را برای شما فراهم میکنیم و از شما پشتیبانی فنی خواهیم کرد لازم به ذکر هست در این روش آموزش های داده خواهد شد که بدون داشتن محصول و خدمات از طرف شما به سود و درآمد رسید.

مشاوره رایگان واتس اپ